• Ліфти (продаж, монтаж, обслуговування, ремонт)


  • Запчастини для ліфтів


  • Промислове обладнання


  • "Будівельна компанія "СУ-39"


  • Ескалатори (продаж, монтаж, обслуговування, ремонт)

     


  • Траволатори (продаж, монтаж, обслуговування, ремонт)

Наші послуги

Розрахункові, проектні та кошторисні роботи

Під час ведення будівельних чи ремонтних робіт, часто постає питання вибору продуктивності, енергоспоживання та інших якісних характеристик технологічного обладнання. ТзОВ "АРМ-ЕКО" надає послуги по розрахунку виду, кількості, вантажопідйомності, швидкості руху, приводу підйомного та підйомно-транспортного обладнання (ескалаторів, траволаторів, пасажирських, вантажних та лікарняних ліфтів), для оптимізації руху пасажиро- та грузопотоків та найбільш ефективного використання економічних ресурсів. Для цього проводиться розробка проектів, підготовка будівельної, технічної документації, складання кошторисної документації.

Будівельні, монтажні та пусконалагоджувальні роботи

Фахівці нашого підприємства проводять демонтаж, монтаж та пусконалагоджувальні роботи пасажирських, вантажних, лікарняних та котеджних ліфтів (комплектів модернізацій), ескалаторів та траволаторів всіх типів та виробників, під час проведення вищезазначених робіт виконуються також різні електромонтажні та будівельні роботи, оздоблювальні роботи по шахті, машинному приміщенню, встановлення металевих вогнестійких дверей в машинні приміщення та монтажних люків. Виготовлення та встановлення обрамлень дверей шахти. Монтаж, заміна, ремонт різни типів диспетчерського зв'язку та об'єднаних диспетчерських систем - ОДС (Еталон-1, Еталон-2, Промінь та ін.)

Технічне обслуговування, ремонт ліфтів, ескалаторів та траволаторів

Основним показником безперебійної та безпечної роботи ліфтів, підйомників, ескалаторів та траволаторів є правильно організоване їхнє технічне обслуговування та ремонт. ТзОВ "АРМ-ЕКО" являється спеціалізованою організацією, яка має дозвіл та ліцензію на виконання робіт даного виду (відповідно до вимог "Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів" - ПББЕЛ). Ліфти у яких закінчився граничний строк експлуатації підлягають заміні, модернізації або ремонту чи реконструкції, що і виконується нашими спеціалістами. Ліфтова аварійна служба цілодобово перебуває на сторожі вашого безпечного руху.

Електровимірювальні та електровипробовувальні роботи

Створена власна електротехнічна лабораторія виконує випробовування електроустановок та електрообладнання: напівпровідникових перетворювачів, силових кабельних ліній, електродвигунів змінного струму до 1000В, машин постійного струму, заземлювальних пристоїв, електроустановок, апаратів, електропроводки напругою до 1000В. Такі роботи, як виміри опору розтікання на основних заземлювачах і заземленнях магістралей і устаткування, виміри опору ізоляції електрообладнання, електропроводок та кабелів, виміри опору петлі «Фаза-ноль» є необхідні під час реєстрації (п.9.1.3. ПББЕЛ) та подальшої експлуатації ліфтів.