Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю "АРМ-ЕКО" засноване 21 червня 2004 року на базі науково – виробничої фірми по проектуванню, будівництву та експлуатації очисних споруд.

Основні напрямки діяльності ТзОВ "АРМ-ЕКО":

  • монтаж, пусконалагодження, модернізація, ремонт та технічне обслуговування ліфтів, ескалаторів, траволаторів та підйомників;
  • продаж ліфтів, ескалаторів, траволаторів, підйомників та запчастин до ліфтів;
  • продаж, встановлення та сервісне обслуговування технологічного обладнання для харчової промисловості, кондитерських та кулінарних цехів, кафе, барів, ресторанів;
  • виробництво промислових електричних плит, шаф пекарських, м'ясорубок та нейтрального обладнання для харчової промисловості, кондитерських та кулінарних цехів, кафе, барів, ресторанів.

Головною ідеологією нашого підприємства є повсякденне і цілеспрямоване вдосконалення роботи підприємства вцілому та всіх його фахівців, забезпечення зростання іміджу та ділової репутації на внутрішньому та зовнішньому ринку. Що досягається завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, широким асортиментом товарів та послуг, гарантійним, післягарантійним обслуговуванням та прийнятним рівнем цін.